Kontakt Servicesalg

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du har spørgsmål til vores produkter, løsninger og muligheder. Vores eksperter på automatiske døre, industriporte, ledhejseporte, hurtigporte og docking løsninger, står til rådighed for at hjælpe og rådgive dig. Hvis du ønsker en serviceaftale hos os eller opgradere din eksisterende aftale, kan du kontakte servicesalg.

Servicekonsulenter for industriporte, hurtigporte og docking systemer


Ove Jakobsen

Service Sales Manager

Tlf:: 20 48 62 74

ove.jakobsen@assaabloy.com

 

Christina Pladsbjerg

Key Account Manager Danmark

Tlf: 20 10 97 36

christina.pladsbjerg@assaabloy.com

 

Jan Kjær Jensen

Service Sales Executive Midt- og Nordjylland

Tlf.: 60 33 09 21

jan.jensen@assaabloy.com

 

Servicekonsulent for karruseldøre, skydedøre og svingdøre


Michael Lange

Service Manager

Tlf: 60 33 09 37

michael.lange@assaabloy.com

 

Morten Rasmussen

Serviceleder

Tlf: 20 35 68 88

morten.rasmussen@assaabloy.com

 

Michael Pedersen

Servicekonsulent Jylland og Fyn

Tlf: 20 10 97 59

michael.pedersen@assaabloy.com

 

Elton Amisse

Servicekonsulent Sjælland og øerne

Tlf: 30 91 70 86

Elton.Amisse@assaabloy.com