Kontaktpersoner i salg

Hvis du har spørgsmål angående vores produkter, tjenester eller løsninger, kan du kontakte sælgeren i dit distrikt.

Konsulenter for industriporte, hurtigporte og docking systemer


Anders Ovesen

Salgskonsulent Midt/Nordjylland

Tlf: 20 49 95 88

anders.ovesen@assaabloy.com

 

Torben Kristensen

Salgskonsulent

Midt/Nordjylland & Grønland/Færøerne 

Tlf: 20 10 97 43

torben.kristensen@assaabloy.com 

 

Finn Olsen

Salgskonsulent Midt/Vestjylland

Tlf: 20 10 97 38

finn.olsen@assaabloy.com

 

Henrik Skov

Salgskonsulent Sønderjylland

Tlf: 20 10 97 33

henrik.skov@assaabloy.com

 

Torben Risgaard Hansen

Key Account Manager Danmark

Tlf: 20 10 97 40

torben.hansen@assaabloy.com

 

Nikolaj Overballe

Teknisk konsulent Sjælland

Food, Beverage & Pharma

Tlf: 20 80 75 20

nikolaj.overballe@assaabloy.com

 

Johnny Jørgensen

Salgskonsulent Fyn/Sjælland

Tlf: 40 26 28 88

johnny.joergensen@assaabloy.com

 

Anders Andersen

Salgskonsulent Sjælland & øerne

Tlf: 20 10 97 48

anders.andersen@assaabloy.com

 

Konsulenter for karruseldøre, skydedøre og svingdøre


Allan Lionett

Key Account Manager Sjælland & Jylland

Tlf: 22 24 54 24

allan.lionett@assaabloy.com

 

June Scott

Salgskonsulent Sjælland

Tlf: 40 87 77 77

june.scott@assaabloy.com

 

Dennis K. Jensen

Salgskonsulent Jylland og Fyn

Tlf: 51 68 80 88

dennis.kjerulff.jensen@assaabloy.com

 

Ricky Stensgaard

Sales Manager

Tlf: 30 91 70 79 

ricky.stensgaard@assaabloy.com