Kontakt Montage/Projekt

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du har spørgsmål til vores produkter, løsninger og muligheder. Vores eksperter står til klar til at hjælpe dig.

Kontaktpersoner for industriporte, hurtigporte og docking systemer

 

Jan Skærup

Field Operation Manager

Tlf: 96 57 69 63 - 20 10 97 76

jan.skærup@assaabloy.com

 

Jeanette Haferbier

Installation Planner

Tlf: 96 57 69 52 - 20 14 43 95

jeanette.haferbier@assaabloy.com

 

Lene Thaarsti Pedersen

Service Coordinator

Tlf: 96 57 69 60

lene.thaarsti.pedersen@assaabloy.com

 

Helle Jeppesen

Service Coordinator

Tlf: 60 33 09 12

helle.jeppesen@assaabloy.com

 

Kim Jørgensen

Quality Controller

Tlf: 96 57 69 96

kim.jorgensen@assaabloy.com

 

Lars Eberhardt Gotlieb

Project Leader

Tlf: 29 49 88 12

lars.eberhardt.gottlieb@assaabloy.com

 

Kristen Kristensen

Project Leader

Tlf: 96 57 69 84 - 20 24 29 66

kristen.kristensen@assaabloy.com

 

Torben Hansen

Project Leader

Tlf: 96 57 69 77 - 20 80 75 34

t.hansen@assaabloy.com

 

Niels Nymann

Project Leader

Tlf: 60 33 35 06

nymann.niels@assaabloy.com

 

Kontaktpersoner for karruseldøre, skydedøre og svingdøre

 

Jens Hasemann

Operation Manager

Tlf: 22 24 54 10

jens.hasemann@assaabloy.com

 

Finn Christensen

Project Manager

Tlf: 22 24 54 00

finn.christensen@assaabloy.com

 

Thomas Veis Sauer

Project Manager

Tlf: 27 24 20 83

thomas.veis.sauer@assaabloy.com

 

Charlotte Skødt

Project Administrator

Tlf: 44 54 05 56

charlotte.skoedt@assaabloy.com

 

Andreas Dyrendal Olsen

Project Coordinator

Tlf: 30 91 04 79

andreas.dyrendal@assaabloy.com